پنج شنبه، 7 مهر، 1401

ما را در فضای مجازی دنبال کنید

previous arrow
next arrow
Slider

ناهار و دیدار با نابینایان

محمدی کیادهی عضو با تجربه شورای شهر ساری در دیدار با نابینایان ساری گفت هر کسی در هر جایگاه و موقعیتی است باید خدا را شاکر باشد در ارائه توانمندی های خود به جامعه کوشا باشد. جامعه ایی پویا و توانمند است که در آن انسان ها به همدیگر احترام داشته باشند و به هم کمک کنند. نابینا و کم بینا و بینا نزد خداوند هیچ فرقی ندارند بلکه خالق خداوند هستند این ما هستیم که درک صحیحی از این خلق نداریم پس بهتر است مثل خداوند عمل کنیم و همه را با یک نگاه مثبت ببینیم دراین دیدار نابینایان حافظ قرآن و عضو دارالقرآن روح الامین به قرائت پرداختند و جلسه فوق العاده معنوی و با شکوهی را خلق کرده اند.در این نشست صمیمی نابینایان مشکلات و موانع سر راه خود را با این عضو فعال شورا در میان گذاشته اند.در پایان محمدی کیادهی عضو چهار دوره شورا نیز هدایایی به قاریان قرآن اهداء نمودند. و جالب این که اکثر نابینایان از مربی خود بسیار سپاسگذار بوده و خواستار تشویق وی شده اند. که آقای کیادهی سکه ای را که چند روز پیش در مراسمی که به او هدیه کرده اند را به این مربی ارزشمند قرآن تقدیم کرد که مورد تشویق شدید حاضرین گردید. محمدی کیادهی ناهار را با این عزیزان در محل دارالقرآن صرف کردند.

محمدی کیادهی عضو با تجربه شورای شهر ساری در دیدار با نابینایان ساری گفت هر کسی در هر جایگاه و موقعیتی است باید خدا را شاکر باشد در ارائه توانمندی های خود به جامعه کوشا باشد. جامعه ایی پویا و توانمند است که در آن انسان ها به همدیگر احترام داشته باشند و به هم کمک کنند. نابینا و کم بینا و بینا نزد خداوند هیچ فرقی ندارند بلکه خالق خداوند هستند این ما هستیم که درک صحیحی از این خلق نداریم پس بهتر است مثل خداوند عمل کنیم و همه را با یک نگاه مثبت ببینیم دراین دیدار نابینایان حافظ قرآن و عضو دارالقرآن روح الامین به قرائت پرداختند و جلسه فوق العاده معنوی و با شکوهی را خلق کرده اند.در این نشست صمیمی نابینایان مشکلات و موانع سر راه خود را با این عضو فعال شورا در میان گذاشته اند.در پایان محمدی کیادهی عضو چهار دوره شورا نیز هدایایی به قاریان قرآن اهداء نمودند.

و جالب این که اکثر نابینایان از مربی خود بسیار سپاسگذار بوده و خواستار تشویق وی شده اند. که آقای کیادهی سکه ای را که چند روز پیش در مراسمی که به او هدیه کرده اند را به این مربی ارزشمند قرآن تقدیم کرد که مورد تشویق شدید حاضرین گردید. محمدی کیادهی ناهار را با این عزیزان در محل دارالقرآن صرف کردند.