شنبه، 13 آذر، 1400

ما را در فضای مجازی دنبال کنید

previous arrow
next arrow
Slider

ثبت نام محمدی کیادهی برای عضویت در شورای اجرایی هلال احمر

صبح امروز محمدی کیادهی برای عضویت در شورای اجرایی هلال احمر ساری درمحل هلال احمر ثبت نام کرده اند. کیادهی در چهار سال گذشته نیز با رأی داوطلبان هلال احمر به عنوان عضو شورای اجرایی هلال احمر ساری فعالیت می کرده اند. مجموعه اعضای هلال احمر ساری مجدداً ازمحمدی کیادهی درخواست کرده اند که در دوره جدید هم خود را داوطلب هیأت اجرایی کند و وی نیز با پذیرش این درخواست با حضور درهلال احمر ساری برای این منظور نام نویسی کرده است. در سال گذشته محمدی کیادهی به عنوان عضو نمونه هلال احمر در سطح استان انتخاب شده بود. لازم به ذکر است انتخابات مجمع هلال احمر در اردیبهشت سالجاری برگزار می شود و از بین کاندیدا چهارنفر که حائز اکثریت آراء، شوند به عنوان عضو شورای اجرایی هلال احمر شهرستان انتخاب خواهند شد.
صبح امروز محمدی کیادهی برای عضویت در شورای اجرایی هلال احمر ساری درمحل هلال احمر ثبت نام کرده اند.
کیادهی در چهار سال گذشته نیز با رأی داوطلبان هلال احمر به عنوان عضو شورای اجرایی هلال احمر ساری فعالیت می کرده اند.
مجموعه اعضای هلال احمر ساری مجدداً ازمحمدی کیادهی درخواست کرده اند که در دوره جدید هم خود را داوطلب هیأت اجرایی کند و وی نیز با پذیرش این درخواست با حضور درهلال احمر ساری برای این منظور نام نویسی کرده است.
در سال گذشته محمدی کیادهی به عنوان عضو نمونه هلال احمر در سطح استان انتخاب شده بود.
لازم به ذکر است انتخابات مجمع هلال احمر در اردیبهشت سالجاری برگزار می شود و از بین کاندیدا چهارنفر که حائز اکثریت آراء، شوند به عنوان عضو شورای اجرایی هلال احمر شهرستان انتخاب خواهند شد.