پنج شنبه، 7 مهر، 1401

ما را در فضای مجازی دنبال کنید

previous arrow
next arrow
Slider

تجلیل از همسر شهردار ساری

چهارشنبه 18/1/95 در طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت مقام زن روز مادر برای پرسنل خانم شهرداری ساری در باشگاه فرهنگیان برگزار شد جناب آقای محمدی کیادهی عضو محترم شورا سخنرانی نموده اند. ایشان در ابتدا با بیان محدودیت های کاری خانم ها و نادیده گرفتن توانایی آن ها و تفکیک جنسیتی سخنرانی خودشان را آغاز کرده اند و در ادامه در مورد مقام و منزلت زن و جایگاه آن ها در جامعه اسلامی و قرآن اشاره نموده اند که خداوند در قرآن اشاره به برابری حقوق زن و مرد به تساوی یاد می کند. ایشان خاطر نشان نموده اند از آن جایی که از سال 64 کارمند شهرداری بوده ام در آن زمان تعدادی اندکی پرسنل داشت و تعداد خانم های شاغل در آن انگشت شمار بوده اند. ولی امروز با گسترش فعالیت های شهرداری در تمامی زمینه ها و با افزایش پرسنل تعدادی قابل توجهی از بانوان مشغول به کار می باشد. و همچنین خاطر نشان کردند در گذشته شأن و منزلت پرسنل شهرداری توجه ویژه ای نمی شد. در این دوره از شورای اسلامی و رهبری جناب آقای مهندس عبوری در شهرداری ساری توجه ویژه ای به منزلت پرسنل شده است. همچنین ایشان از معاونت مالی شهرداری ساری تقاضای 175 ساعت اضافه کاری به عنوان هدیه روز مادر از طرف شورای شهر درخواست نموده اند. و همچنین ایشان خاطرنشان نموده اند که در گذشته شهرداری در ماه 8 تا پروژه کلنگ زنی فقط داشته است ولی امروز شهرداری در مرحله ای است که به کمترین از 100 روز پروژه را افتتاح می کند و همچنین در مورد پروژه های عظیم شهرداری که در دست اقدام است یادآور شدند که شهرداری ساری از نظر بودجه ی بالای سقف در جمع 13 شهر کشور می باشد. و مجموعه فعالیت های شهرداری در حوزه عمرانی و فرهنگی در سطح کشور بی نظیر می باشد. با افتتاح 12 پارک در ساری که بیشترین مراجعه کننده آن خانم ها می باشند و همچنین با استارت پارک بانوان نشان دهنده ی توجه ویژه ی اعضای شورای شهر و شهرداری ساری به قشر بانوان می باشد. در پایان از تک تک بانوان که پا به پای آقایان در شهرداری زحمت کشیده اند تشکر ویژه نموده اند. همچنین از همسر آقای شهردار که پا به پای ایشان در عمران و آبادانی ساری تلاش نموده اند تشکر ویژه کرده اند.

چهارشنبه 18/1/95 در طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت مقام زن روز مادر برای پرسنل خانم شهرداری ساری در باشگاه فرهنگیان برگزار شد جناب آقای محمدی کیادهی عضو محترم شورا سخنرانی نموده اند.

ایشان در ابتدا با بیان محدودیت های کاری خانم ها و نادیده گرفتن توانایی آن ها و تفکیک جنسیتی سخنرانی خودشان را آغاز کرده اند و در ادامه در مورد مقام و منزلت زن و جایگاه آن ها در جامعه اسلامی و قرآن اشاره نموده اند که خداوند در قرآن اشاره به برابری حقوق زن و مرد به تساوی یاد می کند. ایشان خاطر نشان نموده اند از آن جایی که از سال 64 کارمند شهرداری بوده ام در آن زمان تعدادی اندکی پرسنل داشت و تعداد خانم های شاغل در آن انگشت شمار بوده اند.

ولی امروز با گسترش فعالیت های شهرداری در تمامی زمینه ها و با افزایش پرسنل تعدادی قابل توجهی از بانوان مشغول به کار می باشد. و همچنین خاطر نشان کردند در گذشته شأن و منزلت پرسنل شهرداری توجه ویژه ای نمی شد. در این دوره از شورای اسلامی و رهبری جناب آقای مهندس عبوری در شهرداری ساری توجه ویژه ای به منزلت پرسنل شده است. همچنین ایشان از معاونت مالی شهرداری ساری تقاضای 175 ساعت اضافه کاری به عنوان هدیه روز مادر از طرف شورای شهر درخواست نموده اند.

و همچنین ایشان خاطرنشان نموده اند که در گذشته شهرداری در ماه 8 تا پروژه کلنگ زنی فقط داشته است ولی امروز شهرداری در مرحله ای است که به کمترین از 100 روز پروژه را افتتاح می کند و همچنین در مورد پروژه های عظیم شهرداری که در دست اقدام است یادآور شدند که شهرداری ساری از نظر بودجه ی بالای سقف در جمع 13 شهر کشور می باشد. و مجموعه فعالیت های شهرداری در حوزه عمرانی و فرهنگی در سطح کشور بی نظیر می باشد. با افتتاح 12 پارک در ساری که بیشترین مراجعه کننده آن خانم ها می باشند و همچنین با استارت پارک بانوان نشان دهنده ی توجه ویژه ی اعضای شورای شهر و شهرداری ساری به قشر بانوان می باشد.

در پایان از تک تک بانوان که پا به پای آقایان در شهرداری زحمت کشیده اند تشکر ویژه نموده اند.

همچنین از همسر آقای شهردار که پا به پای ایشان در عمران و آبادانی ساری تلاش نموده اند تشکر ویژه کرده اند.