پنج شنبه، 10 آذر، 1401

ما را در فضای مجازی دنبال کنید

previous arrow
next arrow
Slider

َشورا چه خبر(به قلم محمدی کیادهی)

جلسه شماره 152 شورای اسلامی شهر ساری یکشنبه مورخ 29/9/94 ساعت 16 غائبین: آقایان جعفری ـ صالحی تلاوت قرآن توسط آقای طاهری معاون مالی شهردار سخنان رئیس شورا 1ـ شهادت امام حسن عسگری (ع) را تسلیت گفتند. 2ـ آغاز امامت حضرت امام مهدی (عج) را تبریک گفتند. 3ـ خوش آمدگویی به مهمانان جلسه آقایان اصغری مدیر عامل سازمان میادین و تره بار و آقای توهمی مدیر عامل سازمان آرامستان و همراهان. 4ـ بحث آنفولانزا که دو نفر ظاهراً فوت کرده اند اظهار امیداواری کرده اند که این بیماری هرچه زودتر مهار شود. 5ـ بحث دوباره آسفالت کردن پارک ملل که از سوی مردم مورد سوال بود را شهرداری توضیح دهد. آقای نجاریان در خصوص عدم اطلاع رسانی آنفولانزا از سوی دستگاه های ذیربط تذکر داده اند. آقای دکتر باقری در پاسخ گفتند آنفولانزا هر ساله بوده و امسال هم هست ولی بیماری های دیگر همراه با آنفولانزا ممکن است موجب مرگ شده باشد نباید این موضع را آنقدر بزرگ کرد. آقای کیادهی گفت ساری دو نفر فوت شده اند و در سطح کشور نیز چند نفر فوت شده اند چرا نباید اطلاع رسانی شود و مردم در جریان باشند و همکاری کنند. گزارش آقای اصغری مدیر عامل سازمان میوه و تره بار درخصوص درآمد و هزینه به طور کامل به استحضار اعضای جلسه رسیده است وگفت عدم اختصاصی بودجه به موقع از سوی شهرداری موجب عدم اقدامات لازم برای خرید سیب و پرتغال شود. آقایان باقری ـ ذلیکانی ـ کیادهی نجاریان اظهارنظر و سوالاتی داشته اند که مدیرعامل سازمان مذکور به آن پاسخ داده اند. سخنان مدیرعامل سازمان آرامستان گزارش از تعداد فوتی و دفن شهروندان را به شورا ارائه داده اند و گفت در طول 9 ماه گذشته حدود هزار نفر فوتی داشته اند، و همچنین اعلام کرده اند که حدود یک ماه دیگر قبر برای دفن نداریم و باید فکری بشود. و در پایان چند تن از اعضای شورا اظهاراتی پیرامون مسائل مرتبط با سازمان مذکور داشته اند که مدیرعامل سازمان به آن پاسخ داده اند

جلسه شماره 152 شورای اسلامی شهر ساری

یکشنبه مورخ 29/9/94 ساعت 16

غائبین: آقایان جعفری ـ صالحی

تلاوت قرآن توسط آقای طاهری معاون مالی شهردار

سخنان رئیس شورا

1ـ شهادت امام حسن عسگری (ع) را تسلیت گفتند.

2ـ آغاز امامت حضرت امام مهدی (عج) را تبریک گفتند.

3ـ خوش آمدگویی به مهمانان جلسه آقایان اصغری مدیر عامل سازمان میادین و تره بار و آقای توهمی مدیر عامل سازمان آرامستان و همراهان.

4ـ بحث آنفولانزا که دو نفر ظاهراً فوت کرده اند اظهار امیداواری کرده اند که این بیماری هرچه زودتر مهار شود.

5ـ بحث دوباره آسفالت کردن پارک ملل که از سوی مردم مورد سوال بود را شهرداری توضیح دهد.

آقای نجاریان

در خصوص عدم اطلاع رسانی آنفولانزا از سوی دستگاه های ذیربط تذکر داده اند.

آقای دکتر باقری

در پاسخ گفتند آنفولانزا هر ساله بوده و امسال هم هست ولی بیماری های دیگر همراه با آنفولانزا ممکن است موجب مرگ شده باشد نباید این موضع را آنقدر بزرگ کرد.

آقای کیادهی

گفت ساری دو نفر فوت شده اند و در سطح کشور نیز چند نفر فوت شده اند چرا نباید اطلاع رسانی شود و مردم در جریان باشند و همکاری کنند.

گزارش آقای اصغری مدیر عامل سازمان میوه و تره بار درخصوص درآمد و هزینه به طور کامل به استحضار اعضای جلسه رسیده است وگفت عدم اختصاصی بودجه به موقع از سوی شهرداری موجب عدم اقدامات لازم برای خرید سیب و پرتغال شود.

آقایان باقری ـ ذلیکانی ـ کیادهی نجاریان اظهارنظر و سوالاتی داشته اند که مدیرعامل سازمان مذکور به آن پاسخ داده اند.

سخنان مدیرعامل سازمان آرامستان

گزارش از تعداد فوتی و دفن شهروندان را به شورا ارائه داده اند و گفت در طول 9 ماه گذشته حدود هزار نفر فوتی داشته اند، و همچنین اعلام کرده اند که حدود یک ماه دیگر قبر برای دفن نداریم و باید فکری بشود.

و در پایان چند تن از اعضای شورا اظهاراتی پیرامون مسائل مرتبط با سازمان مذکور داشته اند که مدیرعامل سازمان به آن پاسخ داده اند