چهارشنبه، 31 شهریور، 1400

ما را در فضای مجازی دنبال کنید

previous arrow
next arrow
Slider

محمدی کیادهی:در مراسم بیستمین سالگرد ورود رهبر فرزانه انقلاب و یادواره 195شهید چهاردنگه

محمدی کیادهی :بیستمین سالگرد ورود رهبر فرزانه انقلاب و دواز دهمین یادواره 195 شهید بخش چهار دانگه در قدمگاه مقام عظمای ولایت در تاریخ چهار دانگه ماندگار است. محمدی کیادهی ضمن بیان مقام و درجه ی شهادت ،شهادت را بالاترین درجه عروج الهی دانسته ،همچنین از دستاورد ها و یادمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس دفاع کرده و در خواست ترویج مقام شهادت و آموزش وصایای شهدا در بین جوانان و نسل سومی ها را خواستار شده است. محمد حسن محمدی کیادهی که خود از یادگاران جنگ تحمیلی و جانباز هشت سال دفاع مقدس نیز می باشد با ذکر یاد و خاطراتی از معنویات و خلوص نیتی و شوقی که بین جوانان بوده بیان داشت که اینگونه مراسمات باید باشکوه تر از سال های گذشته برگزار گردد.و از مسئولین شهرستانی و استانی خواستار حمایت های هرچه بیشتر از این گونه مراسمات معنوی شد. این عضو ستاد یادواره شهدای منطقه جهار دانگه در روستای اورست در پایان از حضور مسئولین حاضر در جلسه نظیر آیت الله طبرسی و کلیه عزیزانی که که در مراسم حضور داشته اند تقدیر و تشکر کرده در آخر از تمامی خانواده های شهدا،ایثارگران و جانبازان جهت حضور پر شور خود در مراسم که باعث هر چه با شکوه تر شدن مراسم و نشان دادن مقام و عظمت شهدا گردیده تشکر و قدردانی می نمایم.

محمدی کیادهی :بیستمین سالگرد ورود رهبر فرزانه انقلاب و دواز دهمین یادواره 195 شهید بخش چهار دانگه در قدمگاه مقام عظمای ولایت در تاریخ چهار دانگه ماندگار است.

محمدی کیادهی ضمن بیان مقام و درجه ی شهادت ،شهادت را بالاترین درجه عروج الهی دانسته ،همچنین از دستاورد ها و یادمان های شهدای هشت سال دفاع

مقدس دفاع کرده و در خواست ترویج مقام شهادت و آموزش وصایای شهدا در بین جوانان و نسل سومی ها را خواستار شده است.

محمد حسن محمدی کیادهی که خود از یادگاران جنگ تحمیلی و جانباز هشت سال دفاع مقدس نیز می باشد با ذکر یاد و خاطراتی از معنویات و خلوص نیتی و شوقی که بین جوانان بوده بیان داشت که اینگونه مراسمات باید باشکوه تر از سال های گذشته برگزار گردد.و از مسئولین شهرستانی و استانی خواستار حمایت های هرچه بیشتر از این گونه مراسمات معنوی شد.

این عضو ستاد یادواره شهدای منطقه جهار دانگه در روستای اورست در پایان از حضور مسئولین حاضر در جلسه نظیر آیت الله طبرسی و کلیه عزیزانی که که در مراسم حضور داشته اند تقدیر و تشکر کرده در آخر از تمامی خانواده های شهدا،ایثارگران و جانبازان جهت حضور پر شور خود در مراسم که باعث هر چه با شکوه تر شدن مراسم و نشان دادن مقام و عظمت شهدا گردیده تشکر و قدردانی می نمایم.