چهارشنبه، 31 شهریور، 1400

ما را در فضای مجازی دنبال کنید

previous arrow
next arrow
Slider

پروژه‌های عمرانی شهرداری ساری سیاسی شده

به نقل از مازندشورا:عضو دیگر شورای اسلامی شهر ساری نیز با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی شهر ساری که توسط شهرداری در حال اجرا است به نوعی رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته است، تصریح کرد: انتقال پادگان ساری و واگذاری آن به شهرداری مرکز مازندران نیز نگاه سیاسی به خود گرفته است. محمدحسن محمدی‌کیادهی افزود: برخی از دوستان خود را کاشف شهردار ساری می‌دانند و برخی هم به‌خاطر تبلیغات انتخاباتی در روستاها وعده آسفالت می‌دهند و به‌جای شهر، روستا آسفالت می‌شود. وی با اشاره به اینکه سبزه‌میدان ساری به‌دلیل مجاورت با باغ موزه ایرانی مانند میدان ابن‌شهرآشوب به مرکز تجاری تبدیل شود، اظهار کرد: تغییر کاربری محوطه سبزه‌میدان درآمد شهرداری ساری را افزایش می‌دهد. این عضو شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه شهرداری ساری بیش از دستگاه‌های اجرایی دیگر اشتغال ایجاد کرده است، گفت: 320 نفر از نیروهای شهرداری ساری به جای اینکه در شرکت‌های دیگر مشغول به‌کار شوند در شهرداری به‌کارگیری شدند که این امر مشکلات حقوقی ایجاد می‌کند.

به نقل از مازندشورا:عضو دیگر شورای اسلامی شهر ساری نیز با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی شهر ساری که توسط شهرداری در حال اجرا است به نوعی رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته است، تصریح کرد: انتقال پادگان ساری و واگذاری آن به شهرداری مرکز مازندران نیز نگاه سیاسی به خود گرفته است.

محمدحسن محمدی‌کیادهی افزود: برخی از دوستان خود را کاشف شهردار ساری می‌دانند و برخی هم به‌خاطر تبلیغات انتخاباتی در روستاها وعده آسفالت می‌دهند و به‌جای شهر، روستا آسفالت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سبزه‌میدان ساری به‌دلیل مجاورت با باغ موزه ایرانی مانند میدان ابن‌شهرآشوب به مرکز تجاری تبدیل شود، اظهار کرد: تغییر کاربری محوطه سبزه‌میدان درآمد شهرداری ساری را افزایش می‌دهد.

این عضو شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه شهرداری ساری بیش از دستگاه‌های اجرایی دیگر اشتغال ایجاد کرده است، گفت: 320 نفر از نیروهای شهرداری ساری به جای اینکه در شرکت‌های دیگر مشغول به‌کار شوند در شهرداری به‌کارگیری شدند که این امر مشکلات حقوقی ایجاد می‌کند.